Zacznij komunikować się jasno, bez zbędnych dramatów.
Częste wyzwiska, groźby, przewracanie oczami, poniżanie, kpiny, wrogie dokuczanie itp. W jakiejkolwiek formie takie gesty są trujące dla związku, ponieważ niosą ze sobą nienawiść. I praktycznie niemożliwe jest rozstrzygnięcie jakiegokolwiek sporu międzyludzkiego, gdy druga osoba ciągle otrzymuje wiadomość, że jej nienawidzisz. Czekacie na przykład o pompach? Części Iveco nawet tutaj nie wchodzą w grę.

Pamiętaj też, że jeśli ktoś popełni błąd i zdecydujesz się mu wybaczyć, Twoje czyny muszą wzmocnić Twoje słowa. Innymi słowy, niech minione miną. Nie wykorzystuj ich przeszłych złych czynów, aby usprawiedliwić swoją obecną prawość. Kiedy ciągle wykorzystujesz czyjeś niegodziwości, aby sprawić, że wyglądasz „lepiej” od nich („Jestem lepszy od ciebie, ponieważ w przeciwieństwie do ciebie nie robiłem XYZ w przeszłości”), jest to sytuacja przegrana.

Zastąp swoje negatywne myśli pozytywną komunikacją! Ponieważ prawda jest taka, że ​​jeśli zamiast komunikować się z nią, rzucasz nienawistne gesty, istnieje duża szansa, że ​​nawet nie wiedzą, dlaczego jesteś taki podły.