Jeśli pomyślisz o ludziach, którzy wywarli największy pozytywny wpływ na twoje życie – o tych, którzy naprawdę coś zmienili – prawdopodobnie zdasz sobie sprawę, że to nie oni próbowali udzielić ci wszystkich odpowiedzi ani rozwiązać wszystkich twoich problemów. To ci, którzy siedzieli z tobą w milczeniu, kiedy potrzebowałeś chwili do namysłu, którzy pomagali ci, gdy trzeba było płakać, i którzy tolerowali nie otrzymywanie wszystkich odpowiedzi, ale i tak stali obok ciebie. Bądź tą osobą dla otaczających Cię osób przy każdej okazji. Tak jak w poprzednim wpisie – naprawa pomp wtryskowych, bycie cierpliwym i uprzejmym na co dzień.

Zacznij dawać coś od siebie, aby okazywać szacunek.
Największym przywilejem życia jest stanie się tym, kim naprawdę jesteś. Musisz odważyć się być sobą, w stu procentach, bez względu na to, jak niespokojny i dziwny możesz się okazać. Ludzie, którzy Cię w tym wspierają, są niezwykli. Doceniaj tych ludzi i ich dobroć i przekaż je dalej, kiedy będziesz mógł.

Nigdy nie zmuszaj nikogo do milczenia. Nigdy nie prześladuj innych za to, że są inni. Nie akceptuj nikogo ograniczonej definicji innej osoby. Pozwól ludziom określać siebie. Masz możliwość pokazania ludziom, jacy są niesamowici, tacy jacy są. Działaj więc bez wahania na tej zdolności; i nie zapomnij okazać tej samej uprzejmości.